Одржана Књижевна олимпијада

У суботу, 4. фебруара 2024. године у нашој школи одржана је Књижевна олимпијада општинског нивоа. Учествовали су ученици панчевачке гимназије Урош Предић, ученици Електротехничке школе Никола Тесла из Панчева, као и ученици панчевачке Економске школе Паја Маргановић. Нашу школу предствљало је шесторо ученика првог разреда, Лена Новаков, Лара Радојевић, Милица Клинцов, Александар Рјбов, као и Војин и Владимир Малић, који су освојили друго место и пласирали се на окружно такмичење. Ученица четврте године, Хелена Малић имала је директан пласман који је остварила на прошлогодишњем такмичењу. Свим ученицима се захваљујемо на учествовању, а Војину, Владимиру и Хелени желимо пуно среће 17. марта, када ће се у нашој школи одржати окружно такмичење.