Завршила се прва радна недеља у Лајпцигу

Завршила се прва радна недеља у Лајпцигу. Препуни утисака, позитивне атмосфере, само за недељу дана смо сви стекли непроцењиво искуство и незаборавне тренутке.Фотографије ће дочарати оно што је наша свакодневница овде. Ученици почињу дан веома раним буђењем у 5:30 како би самостално спремили ужину током доручка и стигли на време тамо где обављају стручну праксу, понекад користећи три превозна средства, аутобус, воз, трамвај. Самостално се крећу по граду од кампуса до места праксе. Све су брзо и одлично савладали. По подне се одмарамо, дружимо, забављамо на спортским активностима или у клубу после вечере. Предстоје нам три излета, Зоо врт Лајпцига, највећи у Европи, Дрезден и Берлин.О новинама са праксе и о доживљајима са излета у следећим извештајима.

Полазна станица Schkeuditz West
са које ученици самостално одлазе у Лајпциг на праксу радним данима.
Спремни за радне задатке.
Радни задаци на пракси.
Спортске активности у кампу.
Обавештење о времену спортских активности.
Радни састанак из трпезарије где ученици читају из дневника рада,активности,утиске и задатке које су тог дана имали.