Успех на такмичењу „Енергија свуда око нас“

Наша школа је освојила I место на Покрајинском такмичењу „Енергија свуда око нас 2020“. Овом великом успеху је предходио дугогодишњи доследни рад професорке информатике Чолока Минодоре која је мотивисала генерације ученика као и колегинице да учествују на овом такмичењу. I место су нам донели следећи радови: литерарни рад ученика Чолока Јована на тему очувања животне средине који је освојио прво место у појединачном пласману. Честитамо Јовану и његовој менторки професорки књижевности Наташи Арамбашић. II место је освојила, такође у појединачној конкуренцији, презентацијом о рециклажи ученица Идворијан Анђела I2. Честитамо Анђели и њеној менторки професорки информатике Чолока Минодори. Јован Чолока III1 је освојио II место презентацијом о медицинском отпаду. Честитамо њему и његовој менторки професорки неге Милици Тројановић. I место Школи је донело  лаптоп рачунар.