Успешна акција ДДК

27.4.2022.године ученици наше школе су се у великом броју одазвали акцији добровољног давања крви. Акција је одржана у просторијама Црвеног крста Панчево. Своју хуманост, добру вољу, као и значај овог геста показало је 37 ученика :

III2 : Урошевић Миљан, Шајин Лазар, Боројевић Биљана, Владисављев Сара.

III5: Златановић Мина

IV1: Аранђеловић Анђела, Стефановић Петар, Стојановски Петар, Тахировић Кенан, Митић Милица, Игња Љиана, Петровић Сара, Митић Алекса, Николић Дајана, Митревски Ана, Анкуцић Радован, Манасијевић Михајло.

IV2: Камберовић Анастасија, Радојевић Бојана, Јаковљевић Никола.

IV3: Маркушев Марија, Јованов Теодора, Новковић Вук, Волцески Мартина, Симичић Јелена.

IV4: Aлексић Тамара, Вељић Невена, Цветковић Јована, Радаковић Николина, Букелић Левтерка, Серафимовски Анђела, Штетић Катарина, Угреновић Младен, Бешевић Анђела, Познан Марија, Немчек Вања, Митић Милица.

Некима је ово друго добровољно давање крви. Надамо се да ће сви и убудуће наставити овим путем.

Хвала драги наши ученици!