Хуманитарни турнир у фудбалу

Дана 21.12.2022. у сали наше Школе је одигран хуманитарни фудбалски турнир који је служио за прикупљање средстава за лечење Огњена. Излазност је била велика чак 13 екипа из различитих школа из Панчева, али ипак су ученици наше школе имали највећи број пријављених екипа. Утакмице су се играле цело поподне и пријатељски и хуманитарни дух су били у ваздуху. Екипа Машинске школе је освојила прво место победом у пеналима у финалу против екипе из наше школе „За Илкета“. Треће место је такође освојила екипа из Гимназије. Али без обзира на резултате највећу победу је однео пријатељски и хуманитарни подвиг свих учесника. Такође био је и хуманитарни базар колача и на крају дана паре од продаје колача као и паре прикупљене током турнира су уплаћене на рачун за лечење Огњена.