Посета Дому за лица са оштећеним видом „Збрињавање“

Дана 23. децембра 2022. године, ученици и наставници наше школе традиционално су посетили  Дом за лица са оштећеним видом „Збрињавање“. Посети су присуствовали и чланови клубаЉубитеља психологије“ који учествују у активности секције под називом „Онлајн чајанка“  у организацији психолога – наставника Тамаре Тодоровић, а чији су учесници, путем телефона, и корисници дома. Повод за посету су били предстојећи празници и жеља да корисницима  донесемо мало празничне атмосфере. За ту прилику ученици су припремили музички програм и приказали своје таленте. Могле су да се чују рецитације на српском и енглеском језику, нумере  које су ученици извели на флаути и гитари, а кориснике је највише обрадовало када су сви заједно запевали популарне песме. Домаћини су нам узвратили тиме што су  представили своје таленте, музичке и литерарне. С обзиром на предстојеће празнике ученици и наставници су у традиционалној хуманитарној акцији сакупили хигијенска средства која су подељена корисницима у виду празничних поклона. Захваљујемо се на гостопримству овој институцији и радујемо будућим сусретима који су већ у плану.