Спортски успеси талентованих ученика

На почетку нове школске 2021/2022године ученици наше школе били су веома вредни и мотивисани, те су постигли значајне спортске резултете на такмичењима која су уследила.

На општинском такмичењу у стоном тенису Јелена Стефановић I1 освојила је прво место појединачно, док је са својом другарицом Дуњом Олушки I1 екипно, такође била подједнако успешна, и освојиле су екипно прво место. Емануел Димитрије II2 и Борис Петковски II1 освојили су екипно треће место.

Јелена и Дуња су се пласирале на окружно такмичење у стоном тенису и освојиле су друго место и екипно и појединачно. Честитамо на постигнутом успеху ученицама и њихом ментору Књегињић Јелени.

На општинском такмичењу у кошарци тим у саставу Лена Добричић, Анђела Петковски, Марија Kлисура, Светлана Kлисура, Нађа Сокић, Теа Kоцић и Николина Радаковић освојиле су друго место 29.10.2021.

Каратисти III4 одељења Анђелковић Михајло и Матић Милица освојили су две златне и једну сребрну медљу.

На општинском такмичењу ученица Ана Токић освојила је бронзану медаљу у стрељаштву 6.10.2021.