Спортски успеси 2021

Похваљујемо наше ученике који су учествовали на Републичком такмичењу из ориентиринга 21.05.2021. године: Селену Плакаловић, Сташу Станковић, Пековић  Јована, Фићи Kсенију, Првуљ Ивана, Реџић Филипа II1, Петковић Филипа, Марковић Милу, Рајчањи Снежану, Стојановић Софију, Марковић Слободана, Михајлов Вука, Марковић Александра, Лазић Милицу, Поповић Мирјану, Окиљ Јелену II3, Јокић Тадију III1 и Цветковић Јовану III4.

Све честитке и похвале нашој женској фулдбалској екипи која је освојила II место на Општинском такмичењу. Екипу чине: Марија Стојановић I4, Сара Владисављевић, Патаки Теодора II2, Шарчевић Андријана III5 и Адвигов Николета IV2.

Похваљујемо и мушку фудбалску екипу Школе за учешће на Општинском такмичењу. Екипу чине: Поша Марко I2, Николић  Александар, Грујић Иван I3, Димитрије Емануел II2, Бабић Слободан, Грујић Иван II3, Спасић Марко, Радмановић Ђурица III2, Обрадовић Алекса, Молдован Јован III5 и Муста Михаел IV3.

Све честитке и похвале нашој рукометној мушкој екипи која је на Општинском такмичењу освојила II место. Екипу чине: Никола Бекић II3, Борис Петковски II2, Николић Александар I3, Kристијан Зувић II3, Милош  Ранковић III1, Ђурица Радмановић III2 и Димитрије Емануел II2. Честитамо и њиховим  менторкама професоркама физичког Јелени Kњегињић и Сунчици Васић Радојевић.