Такмичење из предузетништва

11.12.2019. године у Новом Саду је одржано регионално такмичење средњошколаца у предузетничким вештинама “ Пословни изазов“, у организацији Достигнућа младих у Србији. Учествовало је 120 ученика из 40 школа. Ученици су се такмичили у групама од пет ученика из различитих школа.Пословни изазов је био да ученици осмисле пословну идеју, чијом реализацијом би се помогла безбедност учесника у саобраћају, елиминација и смањење саобраћајних несрећа, смањење повреда, смањење смртности у њима и друго. Ученици су израдили бизнис планове за осмишљене пословне идеје и на крају такмичења их презентовали пред стручном комисијом. Нашу школу су представљали : Радован Окиљ IV1, Биљана Опарница IV2 и Јелена Бугарски IV3.

Ментор ученицима је била професорка предузетништва Зуровац Соња. Све похвале ментору и ученицима.