Посета Конференцији за младе

9.10.2019. Изабрани од стране директрке и одељенских старешина ученици медицинске школе посетили су Конференцију за младе „Моја иновација, моја револуција“ која се одржала на Ректорату универзитета у Новом Саду. Представници разреда 4. године на овај начин започели су своју сарадњу са Канцелариојом за младе града Панчева, и уз две чланице истог отпутовали на једнодневну конференцију са богатим садржајем. Пристојно дочекани, прво су након увода у читав садржај, послушали панел дискусију у којој су учествовали успешни пословни људи из различитих сфера пословања. Након тога у згради ректората одржавале су радионице и дискусије на различите теме. Неке од њих биле су „Како да своју страст претворимо у стварност?“, „Управљање применом- од студентске клупе до канцеларије“.

Сви присутни били су одушевљени начином излагања људи који су водили ове догађаје, који су успели у свом циљу да подигну ентузијазам и жељу младих људи да улажу у себе и да своје знање и таленте искористе на прави начин.

Представници наше школе били су Окиљ Радован, Опарница Биљана, Божић Милош и Ћуић Бојана.