Прослава школске славе

Дана 28.01.2019.године у нашој школи је обележена школска слава Свети Сава, уз свечану приредбу и сечењем славског колача. Ученици и наставници су припремили пригодан програм, у знак сећања на нашег првог просветитеља. Приредба је започета Светосавском химном, затим се присутнима обратила директорка школе Светлана Калапиш која је истакла значај прославе  школске славе. Затим  је уследило сечење славског колача и пограм који су припремили ученици заједно са професорима Српског језика и књижевности и вероучитељима.

На прослави је уручен поклон најбољем наставнику Радмили Николић, која је по гласовима наставника школе проглашена за најбољег наставника за 2017 \ 2018 годину. Поред тога директорка школе је уручила поклон Књегињић Јелени, професору физичког васпитања за изузетно залагање у области спорта и физичког васпитања, на основу којег је наша школа добила признање Спортског савеза Панчева за најбољу средњу школу. Професор здравствене неге Милан Лупшић је похваљен као администратор електронског дневника и за изузетно залагање и оживљавање секције Прве помоћи у нашој школи.