Приредба “ Љубав је…“

Дана, 14. фебруара 2018. године одржана је традиционална  шеста приредба за Дан заљубљених “ Љубав је…“ Као и сваке године у холу школе стајала је кутија за љубавне поруке које су прочитане на приредби. Тим за уређење школског простора декорисао је салу у којој је одржана приредба.

Организатори приредбе: Ђачки парламент, чији је председник Анђела Ковачић и потпредседник  Владана Радовановић, професорке Љиљана Марковић, Драга Давид и директорка Светлана Калапиш.

Жири – професорке Снежана Митровић, Мирјана Бонџић, Јелена Ђуровић.

Водитељи – Тодоровић Марија, Урош Анђелковић

Љубавне поруке читали – Михајло Ерцег и Предојевић Татијана

Такмичари у певању – Први глас медицинара: Игленџа Сања, Вукоичић Милица, Савић Марија ( друго место ), Недимовић Клипа Марија, Јовановић Вања, Јелена Симић, Рамо Марија (треће место), Милутиновић Ана (прво место)

Ревијални део – Покажи шта знаш:

Радуљев Тамара, чита своју љубавну песму

Викторија Крстуловић, клавијатура

Вукоичић Милица и Игленџа Сања, рецитују на латинском језику

Ања Недељковић, плес

Чајић Маја, рецитује песму Десанке Максимовић

Фолклор “ Станко Пауновић “

image

Професори школе су учествовали у хуманитарној акцији прављења колача. Захваљујемо свим наставницима који су учествовали у овој акцији.
image