Семинар „Примена интерактивних метода у настави историје“

Дана 23.9.2017. године у Медицинској школи је одржан семинар, односно предавање у оквиру хоризонталног учења на тему примена интерактивних метода у настави историје. Предавање је реализовала професорка историје Мирјана Бонџић, професор Медицинске школе и саветник – спољни сарадник МПРС. Предавању су присуствовали професори историје из других основних и средњих школа али и професори општеобразовних и стручних предмета Медицинске школе. У оквиру предавања присутни су имали прилику да се упознају са значајем интерактивне наставе, техникама интерактивне наставе а кроз радионицу одржану у саставу предавања, наставници су у оквиру задатих тема показали своју креативност у одабиру техника интерактивне наставе на часовима.

IMG-82890a8b6d230b2dfbbc9a9663005bfe-V