Школска слава Свети Сава

Дана 27.01.2017.године у нашој школи је обележена школска слава Свети Сава, уз свечану приредбу и сечењем славског колача. Ученици и наставници су припремили пригодан програм, у знак сећања на нашег првог просветитеља. Приредба је започета Светосавском химном, затим се присутнима обратила директорка школе Светлана Калапиш која је истакла значај прославе  школске славе. Затим  је уследило сечење славског колача и пограм који су припремили ученици заједно са професорима Српског језика и књижевности и вероучитељима.

Такође је на прослави уручен скроман поклон професорки Мирјани Станојевић, која је гласањем колектива изабрана за најбољег наставника школе за школску 2015/ 2016. годину. Све честитке професорки Мирјани Станојевић.

Свим ученицима и просветним радницима желимо срећну славу Светог Саву.