ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА КОНСУЛТАЦИЈЕ РАД СА РОДИТЕЉИМА
АНДИЋ МИЛИЦА Уторак 10:00-10:45 Петак 14:10-15:00
АРАМБАШИЋ НАТАША По договору са ученицима Среда 14:14-15:00
БАЧКОЊА ПРЕДРАГ    
БОГДАН ВЕСНА Понедељак 10:00-10:45 Понедељак 10:00-10:45
БОГУНОВИЋ ДУБРАВКА Понедељак 17:00-19:15 Понедељак 17:00-19:15
БОНЏИЋ МИРЈАНА Понедељак 14:00-15:00 Среда 15:00-16:00
БРЗОВАН МИРЈАНА Уторак 09:00:9:55 Уторак 09:00:9:55
БУБАЊА КАРОЛИНА Петак 16:55-17:40 Петак 16:55-17:40
БУРИЋ МИРЈАНА Понедељак 10:50-11:35 Понедељак 10:50-11:35
БОЖОВИЋ АНИЦА Петак 16:00-16:50 Петак 16:00-16:50
ВАСИЋ РАДОЈЕВИЋ СУНЧИЦА Понедељак 14:10-15:15 Понедељак 14:10-15:15
ВРАЊКОВИЋ ДАНИЦА Четвртак 16:00-16:50 Четвртак 16:00-16:50
ГРУЈИЋ НАТАЛИЈА Среда 10:50-11:35 Петак 10:00-10:45
ДАВИД ДРАГА Четвртак 14:00-14:45 Четвртак 14:00-14:45
ДАНИЛОВ АДРИЈАНА Среда 08:08:50 Среда 08:08:50
ДЕЉА АНЂЕЛКА Среда 08:08:50 Среда 08:08:50
ДУДУЈ САНЕЛА  Петак 11:40-12:25  Петак 11:40-12:25
ЂУРОВИЋ ЈЕЛЕНА Понедељак 18.30-19:15 Понедељак 18.30-19:15
ЖИВАНОВ СВЕТЛАНА Понедељак 16:00-16:45 Понедељак 16:00-16:45
ЗУРОВАЦ СОЊА Четвртак 16:05-16:50 Четвртак 16:05-16:50
КЉАЈИЋ МАРИЈАНА Уторак 11:40-12:25 Четвртак 11:40-12:25, Петак 09:00-10:00
КЊЕГИЊИЋ ЈЕЛЕНА Среда 11:40-12:25 Среда 11:40-12:25
КОЛЕНОВИЋ МАЈА Уторак 14:05-14:55 Уторак 14:05-14:55
ЛАЗАРОВ ЂУРА Уторак 10:50-11:35 Среда 14:05-14:55
ЛОШИЋ СВЕТЛАНА Петак 9:10-9:55 Уторак 11.45-12:30
ЛУПШИЋ МИЛАН Среда 13:15-14:00 Среда 13:15-14:00
ЛУКИЋ ДРАГАНА Среда 10:50-11:35 Среда 10:50-11:35
МАРИНА ДАМЈАНОВИЋ Четвртак 07:15-08:00 Четвртак 08:00-09:00
ЉУБОЈЕВИЋ КАТАРИНА Среда 13:15-14:00  Среда 13:15-14:00
МАРКОВИЋ ЉИЉАНА Понедељак, уторак 08:50-09:10 Четвртак 14:00-14:45
МАРКОВИЋ МАЈА Четвртак 14:05-14:55 Четвртак 14:05-14:55
МИТРОВИЋ ВАЊА Понедељак 11:00-12:00 Уторак 15:15-17:00
МИХАЈЛОВИЋ СНЕЖАНА Понедељак 10:00-10:45 Понедељак 10:00-10:45
НИКОЛИЋ РАДМИЛА Четвртак 13:20-14:05  Четвртак 13:20-14:05
НИКОЛИЋ ТАЊА Петак 18:30-19:00 Петак 18.30-19:00
НИКОДИНОВИЋ ВИОЛЕТА Петак 07:15-08:00 Петак 07:15-08:00
ОЖЕГОВИЋ ДРАГОСЛАВА Понедељак 10:00-10:45 Уторак 12:30-13:15
ПАВЛОВ ВЕСНА Среда 14:05-15.00  Среда 14:05-15.00
РОДИКА МАРЈАНУ Петак 14:00 Петак 14:00
НАСКОВИЋ СЛОВИЋ ИВАНА Понедељак 13:30-14:10 Понедељак 13:30-14:10
ПЕШИЋ МИЛОШ Понедељак 14:05-14:55 Понедељак 14:05-14:55
ПОПОВИЋ БОЈАНА Уторак 14:10-15:00 Петак 15:00-16:00
РАДОВАНОВИЋ ДОРИНА Петак 14:00-15:00 Понедељак 15:00-16:00
РАДУЛОВИЋ ЈАСМИНА Понедељак 13:20-14:00 Среда 12-13:00, четвртак 15-18:00
РАТКОВ БОЈАНА Понедељак 12:30-13:15 Понедељак 12:30-13:15
РИСТИЋ ТАМАРА    
РОДИЋ ОЛИВЕРА Уторак 12:30-13:15 Уторак 12:30-13:15
РОТАР-СИМОНОВИЋ ЈЕЛИЦА Среда 11:40-12:25 Среда 11:40-12:25
СПРЕМО АНЂЕЛКО Понедељак 14:00-15:00 Четвратак 14:00-18:00
СТАНОЈЕВИЋ МИРЈАНА Среда 10:50-11.35 Среда 10:50-11.35
СТАНОЈЕВСКИ ЈЕЛЕНА Петак 11:40-12:25 Петак 11:40-12:25
СТЕФАНОВ ТАТЈАНА Четвртак 11:40-12:25  Четвртак 11:40-12:25
СТОЈАКОВИЋ БИЉАНА Четвртак 09:10:55 Четвртак 09:10:55
СТОЈКУ САЊА Уторак 13:15-14:05 Уторак 13:15-14:05
СТУПАР ДУШАНКА Петак 11:30-13:15 Петак 11:30-13:15
СТОЈЧЕВСКИ НЕВЕНА    
ТОДОРОВИЋ ТАМАРА Среда 10:10-10:45 Петак 12:30-13:15
ТРОЈАНОВИЋ МИЛИЦА Понедељак 13:15-14:15 Понедељак 13:15-14:15
ЧОЛОКА МИНОДОРА Петак 15:00-16:00 Петак 15:00-16:00

РАДНО ВРЕМЕ ШКОЛСКОГ ПСИХОЛОГА

ПОНЕДЕЉАК  11:00-17:00

СРЕДА 08:14:00

УТОРАК  09:00-15:00

ЧЕТВРТАК 11.00-17:00

ПЕТАК 08:00-14:00