Такмичење из Предузетништва “ Пословни изазов“

У организацији “ Достигнућа младих“ одржано је Регионално такмичење средњих школа са подручја Београда у предузетничким вештинама под називом “ Пословни изазов“. На такмичењу је учествовало 115 ученика из 34 школе из Београда, Панчева, Крупња, Кучева, Пожаревца и Ваљева. Тимови састављени од ученика из различитих школа осмишљавали су решење проблема који им је постављен као професионални изазов и уз помоћ пословних волонтера из UniCredit банке Србије и Универзитета Метрополитан креирали бизнис планове које су на крају дана презентовали члановима жирија. Екипа у којој је била наша ученица Влајин Јелена са ученицима из Пољопривредне школе из Београда, Друге економске школе из Београда, Техничко технолошке школе из Смедерева је освојила друго место и на тај начин се пласирала на Национално такмичење из предузетништва које ће се одржати у Београду, фебруара месеца 2018. године. Поред Влајин Јелене, нашу школу су представљали и Анђелковић Урош и Витас Божидар.
Све похвале и честитке нашим ученицима и ментору професору Предузетништва Соњи Зуровац.
IMG-0323e7067605ba7113fc94ab16c486f7-V